Vinder af kredssemifinalen i skolefodbold
Klar til nye udfordringer
Fokus på faglighed og trivsel
En god start på livet
Lyst og rum til at lære
Leg og bevægelse

Personale

Tlf. 4399 0227
E-mail taastrup.realskole@t-r.dk
Åbningstid: Mandag-fredag kl. 8.00-14.30

Anette Krog Hareskov

Anette Krog Hareskov

AH
Lærer

Anne Katrine Kryger Larsen

Anne Katrine Kryger Larsen

AK
Lærer

Amanda Søby Prang

AP
Lærer

Anne Gudrun Sejersen

Anne Gudrun Sejersen

AS
Lærer

Astrid Thirup Bjørn

Astrid Thirup Bjørn

ATB
Lærer

Birgitte Conradi

BC
Lærer

Camilla Wiborg Svitzer

Camilla Wiborg Svitzer

CW
Lærer

Carina Graham Pedersen

Carina Graham Pedersen

CGP
Lærer

Charlotte Ingeman Espersen

CE
Lærer

Charlotte Rasmussen

CR
Lærer

Christian Emil Damkær Rønn

Christian Emil Damkær Rønn

CER
Lærer

Christina Maria Barfoed

Christina Barfoed

CB
Lærer

Erik Antonio Salado-Rasmussen

Erik Antonio Salado-Rasmussen

ER
Lærer

Fatih Sahin

Fatih Sahin

FS
Lærer

Ferhat Yildiz

Ferhat Yildiz

FY
Lærer

Gitte Ørholm Jensen

Gitte Ørholm Jensen

GJ
Lærer

Gert Karlsen

GK
Lærer

Henriette Koefoed Svendsen

Henriette Koefoed Svendsen

HEK
Lærer

Heidi Maria Hjelmsted Kluxen

HK
Lærer

Jonas Jun Chil Sung Mikkelsen

Jonas Mikkelsen

JM
Lærer

Johnny Voldsted Andersen

AN
Lærer

Juliane Helle Bødker Arrild

Juliane Helle Bødker Arrild

JA
Lærer

Karen Østergaard Nielsen

Karen Østergaard Nielsen


Lærer

Karina Schytte

Karina Schytte

KSC
Lærer

Kathrine Andersen Schade

Kathrine Andersen Schade

KA
Lærer

Kiri Auene Bigum

Kiri Auene Bigum

KB
Lærer

Lisbeth Dahl

Lisbeth Dahl

LD
Børnehaveklasseleder

Louise Camilla Trasborg Harder

Louise Camilla Trasborg Harder

LH
Lærer

Line Thønnings

LT
Lærer

Georgi Malthe Conradi Johansen

Malthe Johansen

MJ
Lærer

Marianne Vexøe Pedersen

Marianne Vexøe Pedersen

MVP
Lærer

Marianne Wijesinghe

Marianne Wijesinghe

MW
Børnehaveklasseassistent

Michael Rasch

Michael Rasch

MR
Lærer

Nanna Britt Andersen

Nanna Britt Andersen

NA
Lærer

Nanna Filt Christensen

Nanna Filt Christensen

NC
Lærer

Nicolai Olesen

Nicolai Olesen

NO
Lærer

Nisha Ruparelia

Nisha Ruparelia

NR
Lærer

Ole Kluxen

OK
Lærer

Per Hansen

Per Hansen

PH
Lærer

Pia Jarhelt

PJ
Børnehaveklasseleder

Randi Bohsen

Randi Bohsen

RB
Lærer

Sofie Burgaard Breuning

Sofie Burgaard Breuning

CS
Lærer

Suzanna Donatsky Knudsen

Suzanna Knudsen

SK
Lærer

Suzanne Bjørn Andresen

SBA
Lærer

Søren Friberg

SF
Lærer

Stefan Hostrup Mørch

Stefan Hostrup Mørch

SHM
Børnehaveklasseleder

Signe Krog-Meyer

Signe Krog-Meyer

SIK
Lærer

Theis Myung Suk Reckweg

TR
Lærer

Thomas Hollensted

TH
Lærer

Tommy Kristensen

Tommy Kristensen

TOM
Lærer

Trine Ruby Szécsi

Trine Ruby Szécsi

TS
Lærer